Serdecznie zapraszam na szkolenia.

Szkolenie TUS - początkujący

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Treningiem Umiejętności Społecznych w podejściu opracowanym przez Arnolda Goldsteina.

Dowiedz się więcej

Szkolenie TUS - zaawansowani

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które mają podstawową wiedzę z zakresu TUS. Omawiane tematy związane są z generalizacją i ewaluacją zajęć TUS oraz myśleniem wizualnym i zabawami wykorzystywanymi podczas zajęć.

Dowiedz się więcej

Seksualność dziecka z wyzwaniem rozwojowym

Warsztaty skierowane do profesjonalistów pracujących z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, podczas których omówione zostaną fazy rozwoju seksualnego. Omówimy różne trudne zachowania które mogą pojawić się w obrębie seksualnych zachowań podopiecznych oraz wskażemy jak wspierać prawidłowy rozwój seksualny. Podczas szkolenia przedstawione zostaną również sygnały mogące świadczyć o nadużyciu seksualnym.

Dowiedz się więcej

Dziecięce emocje - instrukcja obsługi

Na szkoleniu dowiesz się jak nauczyć dzieci radzenia sobie z trudnymi emocjami. Poznasz również sposoby na poszerzanie świadomości dzieci w zakresie wiedzy o emocjach. Przedstawione strategie będą miały zastosowanie zarówno u młodszych jak i starszych podopiecznych. Szkolenie skierowane jest do profesjonalistów.

Dowiedz się więcej