Prowadzę terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi oraz wspieram rodziny w trudnej sytuacji choroby i niepełnosprawności dziecka.

W pracy z dziećmi i młodzieżą duży nacisk kładę na rozwiązania systemowe – angażujące cała rodzinę.

Staram się pracować łącząc różne nurty tak aby program terapii dzieci, młodzieży, a niekiedy całych rodzin był jak najbardziej dostosowany do potrzeb i możliwości osób w nim uczestniczących.

Prowadzę liczne szkolenia i warsztaty umiejętności społecznych i wychowawczych oraz publikuję artykuły o tematyce psychologicznej.

Od 9 lat intensywnie zajmuję się Treningiem Umiejętności Społecznych. Jestem współautorką filmów modelowych TUS przeznaczonych dla przedszkolaków oraz dzieci z klas młodszych szkoły podstawowej, współorganizatorką turnusów Treningu Umiejętności Społecznych. Współprowadzę również szkolenia TUS dla nauczycieli na terenie całej Polski.

Swoje doświadczenie zdobyłam dzięki wieloletniej pracy z najmłodszymi pacjentami przeprowadzając kompleksowe diagnozy psychologiczne, terapie indywidualne oraz konsultacje wychowawcze.

Ukończyłam:

  • 4 letnie Szkolenie Systemowej Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA,
  • Roczny kurs podstaw Terapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży,
  • Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego organizowaną przez BCB Szkolenia Coaching.

Swoją wiedzę stale uzupełniam uczestnicząc w kursach doskonalących mnie zawodowo i pozwalających mi poznać różne nurty w psychologii dzieci i młodzieży.